«Безбар’єрність»
- samaryschool
- 1 черв.
- Читати 1 хв
У рамках ініціативи «Безбар’єрність» учні 3 класу разом із класоводом долучилися до арт-акції, яка ще раз нагадала: світ має бути відкритим, добрим і доступним для кожного. Діти через творчість вчилися підтримці, повазі та розумінню одне одного.










Коментарі