Змагання з мініфутболу
- samaryschool
- 1 черв.
- Читати 1 хв
На базі Самарівського ліцею відбулися змагання з мініфутболу, присвячені 20-річчю від дня народження полеглого воїна, випускника ліцею Петра Наумука.
Турнір, організований Дубчук І. Є.(фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб), об’єднав юнаків із закладів освіти всієї громади та став не лише спортивною подією, а й щирим виявом пам’яті, вдячності та пошани до Героя.
Право розпочати матч символічним першим ударом було надано сестрі воїна — Дарині Наумук.
У напруженій та дружній боротьбі першість виборов Залухівський ліцей. Друге місце розділили команди Язавненської гімназії та Самари-Оріхівського ліцею. Третє місце здобув Самарівський ліцей, а подякою за участь нагороджено Межиситський ліцей.
Переможці турніру отримали кубок імені Петра Наумука. Особливо зворушливим моментом стало те, що батьки Героя подарували кожній команді футбольний м’яч — як символ єдності, підтримки та віри у молоде покоління.
Такі заходи мають надзвичайно важливе значення, адже допомагають зберігати пам’ять про наших захисників не лише у словах, а й у справах, які об’єднують молодь, виховують повагу, патріотизм і вдячність тим, хто віддав життя за Україну.










Коментарі