Свято "Прощання з Буквариком"
- samaryschool
- 16 трав.
- Читати 1 хв
У 1 класі відбулося зворушливе свято «Прощання з Букварем».
Першокласники продемонстрували свої знання, співали пісні, декламували вірші та із вдячністю прощалися з першою книгою, яка відкрила їм шлях у країну знань.
Свято подарувало дітям багато позитивних емоцій, усмішок та незабутніх вражень!











Коментарі