Тиждень безпеки дорожнього руху
- samaryschool
- 16 трав.
- Читати 1 хв
З 11 травня у нашому ліцеї стартував Тиждень безпеки дорожнього руху!
Учні активно долучаються до цікавих та пізнавальних заходів. Діти створювали яскраві тематичні малюнки , обговорювали правила безпечної поведінки на дорозі та переглядали повчальний мультфільм про правила дорожнього руху.
Такі заходи допомагають школярам ще раз усвідомити, наскільки важливо бути уважними пішоходами, відповідальними пасажирами та дбати про власну безпеку й безпеку інших.
Безпека на дорозі — справа кожного!
Першокласники стали учасниками виховної години «Це повинні знати всі». Діти пригадували правила дорожнього руху, виконували різноманітні практичні завдання, брали участь в іграх та створювали малюнки, пов’язані з безпекою на дорозі.
Учні 3 класу долучилися до творчого майстер-класу з ліплення дорожніх знаків. Працюючи з захопленням, школярі закріплювали знання про дорожні знаки та правила безпечної поведінки.
Проведені заходи стали ще одним нагадуванням про важливість уважності та відповідальності на дорозі.
протягом тижня учні брали активну участь у різноманітних заходах: переглядали навчальні мультфільми, виконували інтерактивні завдання, повторювали та вдосконалювали знання правил дорожнього руху.
У доступній та цікавій формі діти вчилися бути уважними пішоходами, відповідальними пасажирами та свідомими учасниками дорожнього руху.
Завершенням тематичного тижня став перегляд Єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому», який ще раз нагадав школярам про важливість обережності, уважності та дотримання правил безпеки на дорозі.
Безпека дітей — спільна відповідальність дорослих і важлива навичка для кожного школяра. Саме тому такі заходи допомагають формувати культуру безпечної поведінки та зберігати найцінніше — життя і здоров’я наших дітей.










Коментарі