top of page

Урок «Ментальне здоров’я дітей в Інтернеті»

  • samaryschool
  • 2 квіт.
  • Читати 1 хв

У другому класі педагогом-організатором Ваконюк А.А. було проведено урок на тему «Ментальне здоров’я дітей в Інтернеті».

    Під час заняття учні дізналися про правила безпечної поведінки в онлайн-просторі, важливість обмеження часу перед екранами та вміння розпізнавати небезпечний контент.

    Урок сприяв формуванню відповідального ставлення до користування Інтернетом і турботи про власне емоційне благополуччя.


Коментарі


unnamed.jpg
  • Facebook
bottom of page